ویراستاری پایان نامه

ویراستاری آنلاین حرفه ای

ویراستاری پایان نامه خود را به صورت حرفه ای طبق آئین نامه دانشگاه به ما بسپارید.سفارشات به صورت کاملا ویرایش شده و با صفحه بندی استاندارد و یا مطابق با درخواست کاربر تحویل داده می شوند.

 

ویرایش(ویراستاری) و صفحه آرایی پایان نامه های تایپ شده مطابق با آیین نامه نگارش پایان نامه دانشگاه شامل غلط گیری و تصحیح ایرادات تایپی (فاصله و نیم فاصله) و فنی (حاشیه، فونت، سطر، پاراگراف، فهرست عناوین و اشکال و نمودار و جداول همراه با شماره گذاری، فرمول ریاضی، پاورقی فارسی و لاتین، بخش بندی فصلها و نکات ضروری دیگر) در اسرع وقت و توسط ویراستار حرفه ای با 18 سال سابقه کار ویرایش و 30 سال سابقه تایپ انجام می گردد.
هزینه ویرایش به صورت ساعتی محاسبه می شود ( بین ساعتی 25000 تا 40000 تومان). بدیهی است پس از ارسال کار توسط شما ساعت کار و مبلغ حدودی به اطلاعتان خواهد رسید و در صورت توافق ، کار شروع خواهد گردید.

در حالت عادی و با توجه به حجم کار، ویراستاری پایان نامه حداقل 5 روز زمان میبرد و اگر زودتر خواستید زمان نصف و مبلغ دو برابر خواهد شد.

خدمات ویراستاری آنلاین پایان نامه، ویراستاری پایان نامه کرج ،ویراستاری کتاب ، ویراستاری متن ،ویراستیار آنلاین،ویرایش پایان نامه فوری ، ویرایش کتاب و ...صحافی و تایپ آرارات

آموزش و پشتیبانی

سازگار با


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه تایپ آرارات هست.