شرایط سفارش تایپ

 
توضیحات ضروری (لطفاً قبل از ثبت سفارش خود مطالب زیر را به دقت بخوانید)
1- قیمتها بدون غلط گیری و به صورت اینترنتی می باشد.
2- سفارشات در 3 حالت فوری، نیمه فوری و عادی انجام میشوند تا شما بتوانید بسته به نیاز خود، سرعت انجام کار خود را انتخاب نمایید.
3- توجه داشته باشید که هر صفحه استاندارد 18 خط با فونت 14 یاقوت و قلم لاتین:  Times New Roman 12 و فاصله خطوط Atleast 35 با حاشیه های از همه طرف 3 و از راست 3.5 سانتیمتر می باشد که طول هر سطر تایپ شده 14.5 سانتیمتر می باشد.
4- تایپ فارسی – لاتین به تایپی گفته می شود که در هر صفحه بیشتر از 5 کلمه لاتین داشته باشد.
5- به صورت PDF تایپ شده باشد و متن آن نیاز به تایپ از PDF داشته باشد. از کیفیت خوبی برخوردار باشد. حجم فایل زیاد بالا نباشد (حجم مجاز برای هر صفحه 400 کیلوبایت می باشد). در غیر این صورت مستلزم جدول اضافه قیمت خواهید شد.
6- زمان انجام کار (عادی) براساس متن فارسی ساده: 1-30 صفحه 2 روزه    31-50 صفحه 3 روزه        51-100 صفحه 5 روزه و 101 صفحه به بالا یک هفته به بالا (زمان توافق می شود)
7- در زمان های فوری زمان 0/75 و در زمان های خیلی فوری زمان توافقی نصف می شود.
8- در صورتی که سفارش تایپ شما شامل فرمول، جدول، نمودار و شکل باشد تمامی زمان های تحویل فوق یک و نیم تا دو برابر خواهد شد.
9- زمان تحویل کار از جانب شما 24 ساعته آنلاین می باشد لطفا پس از ارسال در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09108859610 تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی های لازم صورت بپذیرد. (ترجیحاً وقت اداری)
10- کارهای فوری که عصر یا شب ارسال می گردد و زمان تحویلش برای فردا صبح اول وقت یا ظهر می باشد علاوه بر قیمت خیلی فوری شامل 20% اضافه بها خواهند بود.
11- البته برای سفارشات خیلی فوری نیز چاره ای اندیشیده ایم. شما می توانید در توضیحات سفارش خود، درخواست خود را مبنی بر تحویل زیر 6 ساعته قید نمایید.
12- سفارشات تایپ به صورت کاملا ویرایش شده و با صفحه بندی استاندارد و یا مطابق با درخواست کاربر تحویل داده می شوند ولی مبنای محاسبه کادربندی و فونت های خودمان محاسبه می گردد که در بالا قید شده و بعد براساس فایل شما تحویل داده می شود. به طور مثال شما کارتان را با حاشیه های دیگر می خواهید و 24 سطری با قلم لوتوس یعنی امکان دارد کاری که مثلا اینجا براساس فرمت خودمان 150 صفحه بشود بعد از تبدیل به فرمت شما 115 صفحه بشود ولی مبنای محاسبه براساس همان 150 صفحه می باشد.
13- %70 مبلغ تايپ به عنوان بيعانه و 30% باقيمانده هنگام تحويل دريافت مي‌گردد.
14- در صورت نیاز پس از تسویه حساب کامل فایل برای شما ایمیل می شود یا با پیک به محل کار یا منزل شما فرستاده می شود.
15- تایپ های خود را به آدرس سایت این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال بفرمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره همراه 09108859610 تماس حاصل فرمایید
16- در صورتی که بخواهید حضورا برگه های تایپ خود را تحویل دهید و تحویل بگیرید، متحمل 30 درصد افزایش هزینه خواهید شد. (به علت اینکه برگه های شما باید اسکن شود و برای تایپیست های دورکار موسسه ارسال گردد)

صحافی و تایپ آرارات

آموزش و پشتیبانی

سازگار با


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه تایپ آرارات هست.